Aeromon Emission Measurements

Ota yhteyttä

Autamme mielellämme!

Ota yhteyttä

"*" näyttää pakolliset kentät

GDPR-hyväksyntä*
Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Tiimi

Myynti

Aeromon Logo

Liisa Kauppinen

Myyntipäällikkö

+358 40 574 4244 liisa.kauppinen@aeromon.io
Aeromon Logo

Jouko Aroheinä

Myyntipäällikkö

+358 40 844 7432 jouko.aroheina@aeromon.io
Aeromon Logo

Lucien Moolhuizen

Aluemyyntipäällikkö

+31625404859 lucien.moolhuizen@aeromon.io

Johto

Aeromon Logo

Maria Kuosa

Toimitusjohtaja

maria.kuosa@aeromon.io
Aeromon Logo

Vesa-Pekka Murtovaara

Operatiivinen johtaja

vesa-pekka.murtovaara@aeromon.io
Aeromon Logo

Matti Irjala

Teknologiajohtaja

matti.irjala@aeromon.io
Aeromon Logo

Jouko Salo

Strategiajohtaja

jouko.salo@aeromon.io

Toimistot