Aeromon Emission Measurements

Ota yhteyttä

Autamme mielellämme!

Contact Us

Aeromon reveals the true extent of airborne emissions. Our mobile and fixed devices detect, measure, and visualize multiple gases and particulate matter.

"*" näyttää pakolliset kentät

GDPR Consent*
Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Tiimi

Myynti

Aeromon Logo

Liisa Kauppinen

Myyntipäällikkö

+358 40 574 4244 liisa.kauppinen@aeromon.io
Aeromon Logo

Jouko Aroheinä

Myyntipäällikkö

+358 40 844 7432 jouko.aroheina@aeromon.io
Aeromon Logo

Lucien Moolhuizen

Aluemyyntipäällikkö

+31625404859 lucien.moolhuizen@aeromon.io

Johto

Aeromon Logo

Maria Kuosa

Toimitusjohtaja

maria.kuosa@aeromon.io
Aeromon Logo

Vesa-Pekka Murtovaara

Operatiivinen johtaja

vesa-pekka.murtovaara@aeromon.io
Aeromon Logo

Matti Irjala

Tutkimus- ja kehitysjohtaja

matti.irjala@aeromon.io
Aeromon Logo

Jouko Salo

Strategiajohtaja

jouko.salo@aeromon.io

Toimistot